Pradžia Laisvos darbo vietos

Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija skelbia konkursą valgyklos vedėjo pareigoms užimti

Pareigybės pavadinimas –valgyklos vedėjas.
Darbo krūvis – 1 etatas (40 val. per savaitę).
Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas 7,3.
Darbo sutartis – neterminuota.
Darbo apmokėjimas: pagal Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymą Nr. XIII-198.

Asmenys, pretenduojantys į valgyklos vedėjo pareigybę, privalo pateikti šiuos dokumentus:
    1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje. (pridedame)
    2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
    3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.
    4. Gyvenimo aprašymą.
    5. Pretendento anketa. (pridedame)
    6. Rekomendaciją (-as) iš buvusių darboviečių (pageidautina).

Reikalavimai pretendentams:
    1. Aukštasis universitetinis/neuniversitetinis, aukštesnysis išsilavinimas,
   2. Gebėjimas organizuoti valgykloje gamybinę ir prekybinę veiklą, apimančią maisto produktų priėmimą ir laikymą, gamybą, pardavimą ir jų vartojimą;
    3. Gebėjimas dirbti IKT;
   4. Gebėjimas dirbti komandoje, numatyti veiklos prioritetus, gebėjimas dirbti su veiklą reglamentuojančiais dokumentais.
    5. Mokėti dirbti kasos aparatu.

Dokumentai priimami pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 16.30 val., penktadieniais nuo 8.00 iki 15.30 val. (Dokumentai priimami – 2022 m. rugpjūčio 16 d. iki 2022 m. rugpjūčio 19 d.).
Dokumentai pateikiami asmeniškai Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos raštinėje adresu Nemuno g. 8, Panevėžys arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Pretendentui, atitinkantys konkurso reikalavimus bus kviečiami pokalbiui. Planuojama konkurso data 2022-08-22 d. 11.00 val.
Informacija apie konkursą skelbiama Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos svetainėje https://www.menumokykla.panevezys.lm.lt/

lt721

NSA