Mokinių pasiekimai

peledziukai

Geografijos olimpiada „Mano gaublys“

2024 m. vasario 28 d. mūsų gimnazijoje vyko 6 – 8 kl., o vasario 29 d. I – II kl. mokinių geografijos olimpiada „Mano gaublys”.

6 – 8 kl. mokinių grupėje I vietos nugalėtoja tapo 8a kl. mokinė Miglė Raukštutė, II vietos – 8a kl. mokinys Tomas Alijošaitis, III vietos – 6a kl. mokinė Anastasija Kostina. I-II klasių mokinių grupėje I vietos nugalėtoja tapo Ia klasės mokinė Ugnė Marija Grigaitytė. Sveikiname mokinius. Olimpiadą organizavo geografijos mokytoja Laima Karalevičienė.

Respublikinis integruotas technologijų ir literatūros konkursas „Kūrybos paukštė – 2023“

Balandžio mėn. vyko respublikinis integruotas technologijų ir literatūros konkursas, jame dalyvavo mūsų gimnazijos Ib kl. mokinė Kornelija Rimulaitytė ir užėmė 1-ąją vietą. Sveikiname mokinę ir jos mokytoją Simoną Adomkevičienę.

Respublikinis diktanto konkursas

Gegužės 4 d. gimnazijos mokiniai dalyvavo respublikiniame diktanto konkurse, skirtame Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai. 5-6 klasių grupėje 3-iąją vietą užėmė 6b kl. mokinė Viktorija Aničaitė (mokyt. Lina Piragienė), 9-10 kl. grupėje 2-ąją vietą užėmė IIb kl. mokinė Elita Bružaitė (mokyt. Simona Adomkevičienė). Sveikiname mokines ir jų mokytojas Liną Piragienę ir Simoną Adomkevičienę.

XVI – oji Lietuvos 5–8 klasių mokinių biologijos olimpiada

XVI-osios Lietuvos 5–8 klasių mokinių biologijos olimpiados, savivaldybės II etapo, III vietos laimėtoja tapo mūsų gimnazijos 5a klasės mokinė Anastasija Kostina. Sveikiname mokinę ir jos mokytoją Jolitą Pūkaitę.

Lietuvos 7–8 klasių mokinių geografijos olimpiados II (savivaldybės) etapas

III-osios Lietuvos 7–8 klasių mokinių geografijos olimpiados II (savivaldybės) etapo, 8-ų klasių mokinių grupėje, III vietos laimėtoja tapo mūsų gimnazijos 8a klasės mokinė Ugnė Marija Grigaitytė. Sveikiname mokinę ir jos mokytoją Laimą Karalevičienę.

8 klasių mokinių vokiečių kalbos konkurso miesto etapas

8 klasių mokinių vokiečių kalbos konkurse miesto etape, II vietos nugalėtoja tapo mūsų gimnazijos 8b klasės mokinė Viktorija Monstavičiūtė. Sveikiname mokinę ir jos mokytoją Aureliją Vaičiulionę.

Mokinių konkursų rezultatai

Geografijos olimpiada „Mano gaublys“

2023 m. kovo 8 d. mūsų gimnazijoje vyko 6 – 8 kl., o kovo 9 d. I – II kl. mokinių geografijos olimpiada „Mano gaublys”. 6 – 8 kl. mokinių grupėje I vietos nugalėtoju tapo 7a kl. mokinys Tomas Alijošaitis, II vietos – 7b kl. mokinys Augustas Mociškis, III vietos – 6b kl. mokinė Elzė Arlauskaitė. I-II klasių mokinių grupėje I vietos nugalėtoja tapo IIa klasės mokinė Hilarija Čeponytė, II vietos – Aurelija Černytė. Sveikiname mokinius ir jų geografijos mokytojus Laimą Karalevičienę, Jolitą Graičiūnienę, Aloyzą Koncę.

Anglų k. olimpiada (miesto etapas) III gimn. klasių mokiniams

Sveikiname mūsų gimnazijos III kl. mokinį Simą Urbonavičių anglų k. olimpiadoje (III gimn. kl.) miesto etape užėmusį II vietą.

Reiškiame padėką anglų k. mokytojai S. Zakrienei ruošusiai mokinį olimpiadai ir linkime Simui sėkmės respublikiniame ture.

Edukacinių konkursų „Olympis 2022 – Rudens sesija“ rezultatai

Šiais mokslo metais du mūsų gimnazijos mokiniai – IIIb klasės mokinė A. Vaitilionytė ir II klasės mokinys  S. Urbonavičius su savo darbais dalyvavo Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo rengtame projekte „TAVO ŽVILGSNIS“  ir buvo apdovanoti nugalėtojų diplomais. Sveikiname mokinius ir jų anglų kalbos mokytoją S. Zakrienę.

Respublikinė pradinių klasių mokinių paroda-konkursas „Velykinis margutis“ vyko balandžio 14-29 d. Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijoje. Mūsų gimnazijos 3 klasės mokinys Rytautas Burba užėmė I-ą vietą 3-čių klasių mokinių grupėje. Sveikiname Rytautą ir jį rengusią mokytoją Vilmą Skaparienę.

Olympis 2022

2022 m. kovo 2 d. mūsų gimnazijoje vyko 6 – 8 kl., o kovo 3 d. I – II kl. mokinių geografijos olimpiada „Mano gaublys”. 6 – 8 kl. mokinių grupėje II vietos laimėtoju tapo 6b kl. mokinys Augustas Mociškis, III vietos laimėtoja 8b kl. mokinė Greta Matulionytė. Sveikiname mokinius ir jų geografijos mokytoją Laimą Karalevičienę.

8kl

Vokiečių k. konkurso (8 kl.) II vietos nugalėtoja tapo mūsų gimnazijos 8b kl. mokinė Darija Ignatavičiūtė. Sveikiname mokinę ir jos mokytoją Aureliją Vaičiulionę.

olympis

Mūsų gimnazija, 6-10 kl. mokiniai, geografijos mokytoja Laima Karalevičienė buvo apdovanoti Europos Kokybės ženkleliais už puikias eTwinning projektų „Road to Country Knowledge”, „Computer and health“. How did I study at home?” veiklas. Tai reiškia, kad gimnazijos veikla buvo pripažinta aukščiausiame europiniame lygmenyje.
Šie projektai bus eksponuojami specialiame Europos portalo puslapyje adresu www.etwinning.net. Sveikiname su šiuo unikaliu pasiekimu.