Gimnazijoje yra keturios bendrojo ugdymo dalykų metodinės grupės.
VISUOMENINIŲ IR GAMTAMOKSLINIŲ DALYKŲ METODINĖ GRUPĖ
- Jolita Graičiūnienė, geografijos vyresn. mokytoja;
- Laima Karalevičienė, geografijos mokytoja metodininkė;
- Aloyzas Koncė, geografijos mokytojas metodininkas,
- Vidmantas Kirsnys, biologijos vyr. mokytojas, chemijos mokytojas metodininkas;
- Kęstutis Kulikauskas, fizikos mokytojas metodininkas;
- Dalia Kuosienė, fizikos mokytoja metodininkė;
- Jolita Pūkaitė, gamtos ir žmogaus mokytoja metodininkė;
- Rasa Pranckevičienė, istorijos mokytoja metodininkė;
- Robertas Šeibokas, istorijos vyresn. mokytojas;
MATEMATINIO, TECHNOLOGINIO IR FIZINIO UGDYMO DALYKŲ METODINĖ GRUPĖ
- Monika Dagienė, kūno kultūros mokytoja;
- Audronė Dailidėnienė, matematikos mokytoja metodininkė;
- Vaida Rutkauskienė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė;
- Valdas Šešeika, kūno kultūros mokytojas;
- Feliksina Žvirgždienė, matematikos mokytoja metodininkė;
- Milda Uselytė, matematikos mokytoja metodininkė;
- Birutė Sofija Aleliūnė, matematikos mokytoja metodininkė;
- Vytautas Švelna, matematikos vyr. mokytojas.
KALBINIO IR DORINIO UGDYMO DALYKŲ METODINĖ GRUPĖ
- Simona Adomkevičienė, lietuvių kalbos vyres. mokytoja;
- Justė Širmulė, lietuvių kalbos mokytoja;
- Lina Piragienė, lietuvių kalbos vyresn. mokytoja;
- Gelmina Liepytė-Šimonienė, lietuvių k. mokytoja,
- Oksana Gražienė, anglų kalbos vyresn. mokytoja;
- Danguolė Genienė, anglų kalbos vyresn. mokytoja;
- Silvija Kubilienė, anglų kalbos mokytoja (vaiko priežiūros atostogos);
- Aurelija Vaičiulionė, vokiečių k. mokytoja metodininkė;
- Marytė Širkaitė, prancūzų mokytoja, tikybos vyresn. mokytoja;
- Jolanta Balčiūnienė, rusų kalbos vyresn. mokytoja.
- Stasė Zakrienė, anglų kalbos vyresn. mokytoja;
- Simonas Pranckevičius, etikos mokytojas.
PRADINIŲ KLASIŲ METODINĖ GRUPĖ
- Violeta Murauskienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė;
- Vilma Skaparienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė;
- Dalia Šmidtienė, vyresn. spec. pedagogė (logopedė);
- Rasa Taruškienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė;
- Irena Žilakauskienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė;
- Rūta Gruzdė, choreografijos vyr. mokytoja.